Směnárna

Obchodujeme se všemi obvyklými i některými méně tradičními měnami, na které vám nabídneme nejlepší kurzy pro nákup i prodej výhodněji než v bance a bez poplatků. U vyšších částek jsme schopni stanovit kurzy individuální.

V případě požadavku na vyšší obnos valut zajistíme na základě předchozí telefonické domluvy na smluvený čas požadovaný objem se současnou blokací kurzu.

Výkup zlata

Zlato i stříbro vykupujeme vždy za nejvyšší možnou cenu v okolí.

Nabízíme Vám také výhodný a rychlý výkup zlata a výkup stříbra. Doneste své nepotřebné stříbro či zlato na naši provozovnu a za 10-15 minut odejdete s vyplacenou hotovostí.

Vaše zlato či stříbro zvážíme na úředně ověřené digitální váze a dle zjištěné ryzosti Vám ihned vyplatíme hotovost. Vykupujeme drahé kovy, zubní zlato, šperky, zlomky zlata i stříbra (mohou být i poškozené). Jsme firma registrovaná na Puncovním úřadě.

Výkup zlata probíhá ve třech krocích. Nejdříve stanovíme ryzost zlata podle puncovních značek nebo značek ryzostí. Pokud to nelze nebo jsou značky nečitelné, tak se provede zkouška na prubířském kameni pomocí zkušebních kyselin. Nakonec se vykupované zlato zváží a podle naší cenové nabídky se vyplatí výkupní cena. Vystavíme Vám doklad s ryzostmi, váhou vašeho zlata a celkovou cenou. Na výkup zlata si připravte občanský průkaz nebo jiný platný doklad totožnosti. Neúčtujeme žádné poplatky. Vykoupené zlato se netaví a tak nepřicházíte ani o ztráty tavením.